Bankomat Global Bitcoin zbliża się do 11,5 tys. ton w związku ze wzrostem ilości Bitcoinów.

Zainstalowane na całym świecie bankomaty Bitcoin zbliżają się do 11,5 K, na czele z USA.

Kraje afrykańskie budzą się w obliczu zbliżającego się przyjęcia kryptońskiego mainstreamu.

Uwaga Bitcoiners i entuzjastów kryptografii jest na byczy trend z największą kryptokurrency, Bitcoin (BTC), do tego stopnia, że niektóre inne zachęcające zmiany są prawie ignorowane. Ostatnio cena Bitcoinów gwałtownie wzrosła do rekordowego jak na ten rok poziomu. Podczas gdy kryptoteka nadal jest bycza siła, liczba zainstalowanych Bitcoin ATM stopniowo rośnie w skali globalnej.

Bitcoin ATM przekroczyć 11.000 na całym świecie

Według informacji dostarczonych przez Coinatmradar, urządzenie śledzące bankomaty kryptokurwalutowe, obecnie na całym świecie zainstalowanych jest 11 357 bankomatów Bitcoin. W związku z tym, w odróżnieniu od przeszłości, użytkownikom walut cyfrowych coraz łatwiej jest kupować i sprzedawać swoje pakiety kryptokurwalutowe. Dodatkowo, tempo instalacji wzrosło, biorąc pod uwagę fakt, że 17 września liczba tych bankomatów przekroczyła 10 000. W ciągu niespełna dwóch miesięcy zainstalowano zatem ponad 1300 bankomatów.

W Stanach Zjednoczonych nadal znajduje się znaczny odsetek wszystkich zainstalowanych na świecie bankomatów Bitcoin. Według Coinatmradar, bankomaty kryptokurwalutowe zostały zainstalowane w 9 187 lokalizacjach w USA. Poza USA, w żadnym innym kraju nie zainstalowano czterocyfrowej liczby tych maszyn. W drugim co do wielkości kraju, Kanadzie, zainstalowano 922 bankomaty, następnie w Wielkiej Brytanii – 291 bankomatów, 105 w Hiszpanii i 102 w Szwajcarii.

Powiązane placówki pocztowe .
Cena Bitcoinów faluje powyżej $12,500, czy byki wygrają?
Hortensyt Bitcoin spada do 133M TH/s jako BTC postów cena byka
Bitcoin boom zbliża się do końca, jeśli Biden zostanie prezydentem – Max Keiser przewiduje
Zapotrzebowanie na Bitcoiny rośnie, ponieważ spółki posiadają 785 999 BTC.

Około 26 krajów posiada dwucyfrową liczbę instalacji, w tym Polska (82), Hong Kong (62), Rosja (53), Holandia (38), Niemcy (37), Australia (20), Argentyna (13), Francja (12) i inne.

Bankomaty kryptograficzne w Afryce

Kraje afrykańskie budzą się do przyjęcia kryptokurrency. Tempo instalacji bankomatów Bitcoin w Afryce prawdopodobnie wzrasta wraz z tempem przyjmowania kryptopalet na tym kontynencie. W sumie Afryka stanowi około 0,1 procent (13 bankomatów) wszystkich zainstalowanych na świecie bankomatów kryptograficznych. Urządzenia te są zainstalowane na następujących kontynentach: Republika Południowej Afryki (6), Ghana (2), Dżibuti (1), Zimbabwe (1), Kenia (1), Botswana (1) i Nigeria (1).

Jak poinformował Cryptopolitan, nigeryjski bankomat kryptograficzny został uruchomiony w kwietniu.

Dieser Eintrag wurde in Bitcoin veröffentlicht.